WhatsApp
Telefon
  • Horozluhan Mah. Cihadiye Sok. No:35 Selçuklu/KONYA
Mobilyalarınızın montajını ve kurulumunu özenle yapıyoruz
20 Şubat 2020, 23:43

Mobilyalarınızın montajını ve kurulumunu özenle yapıyoruz

Konya' da tüm yapı marketlerden aldığınız mobilyalarınızın montajını ve kurulumunu özenle yapıyoruz. Gardrop, Mutfak Dolapları, Raylı Dolap, Ayakkabılık, Şifonyer, Vestiyer v.b gibi markası ve modeli farketmeksizin tüm mobilya montaj işlemlerinizi usta ekiplerimiz ile sizleri günlerce, saatlerce bekletmeden aradığınız andan itibaren en kısa süre içerisinde kapınızda olarak hizmet veriyoruz.

Konya' da yeni nesil yapı marketlerin, İnternet sitelerinin ve İkea, Koçtaş, Bauhaus, Evidea, Evmanya, Tekzen, Dekorazon gibi firmaların satışa sundukları mobilyalarda gerek montaj hizmeti bulunmuyor gerekse ücretleri pahalı oluyor. Biz; Mobilya Montaj Tamir Ekipleri olarak Kartal geneli tüm semtlerde oluşturduğumuz mobil gezici ekiplerimiz ile almış olduğunuz tüm mobilyalarınızın montajını uzman kadromuz ile profesyonel olarak . Üstelik fiyatlarımız için en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Ürününüzün ne olduğu hiç önemli değil, mobilyaya ait ne varsa montajını ve kurulumunu yapıyoruz. Konya Çalışma masası montajı, kitaplık kurulumu ve duvar montaj işlemleri, Tablolar ve Duvar rafları gibi mobilyalarınızın kurulumunu tamamlıyoruz.

Evinizde veya iş yerlerinizde mobilyalarınızda yer değiştirmek isterseniz montaj tamir ekiplerimiz sizlerin yanında oluyor. Gardrop Sökme kurma işlemleri, Raylı dolap montaj ve demontaj işlemleri, Tv ünitesi sökme kurma, Duvar mobilyalarınızın yerlerini değiştirme işlemlerini garantili yapıyoruz. Alanında profesyonel ustalarla hizmet veren firmamız, yeni mobilyalarınızın mmontajı ve eski mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinde en ufak hasar görmeden tamamlıyoruz.

 

Sosyal Medya :
Kişiye Özel Mobilya Tasarım ve Uygulamaları
20 Şubat 2020, 23:43
ÖNCEKİ